Při nákupu nad 3000,- doprava ZDARMA.

Klub Shark in the Park

Milí zákazníci a příznivci naší značky, jelikož vás neustále přibývá, rozhodli jsme se vytvořit Klub Shark in the Park, který vám bude poskytovat ten nejlepší servis, přednostní přístup k novinkám a spoustu exkluzivních výhod. Stačí jen dva kroky k tomu, abyste mohli čerpat všechny jeho výhody.

 

Jaké výhody na vás čekají: 

1/ O novinkách se dozvíte jako první - dříve než se o nových produktech nebo akcích dozví ostatní zákazníci, dáme vám vědět prostřednictvím newsletteru.

2/ Přednostní nákupy pro registrované - některé naše oblečení je tak oblíbené, že je pryč dřív, než se o něm dozvíte. Připojte se k nám a my vám dáme 3 dny na nákup nových produktů, které uvidíte jen vy

3/ Speciální akce a slevy - exkluzivní akce, slevy a kupóny pouze pro odběratele newsletteru.

4/ Věrnostní program - odměna za nákupy v podobě věrnostní slevy pro všechny, kteří se k nám rádi vracejí:

5% sleva - pokud celková hodnota vašich nákupů přesáhne 5 000,- Kč

7% sleva - pokud celková hodnota vašich nákupů přesáhne 10 000,- Kč

10% sleva - pokud celková hodnota vašich nákupů přesáhne 20 000,- Kč

 

Jak se stát členem Klubu Shark in the Park:

1/ Přihlaste se do našeho newsletteru, abychom vám mohli posílat informace o novinkách, speciální slevové kupóny nebo naše tipy, zkrátka aby vám nic neuniklo. Níže na této stránce (i kdekoliv na našem webu) najdete pole pro zadání vašeho e-mailu pro odběr newsletteru.

2/ Registrujte se zde, aby jste mohli využít výhody, jako jsou věrnostní slevy nebo přednostní nákupy. Bez registrace nelze tyto výhody využít.

 

Co byste ještě měli vědět:

  • Přihlášením k newsletteru a registrací v našem e-shopu se stáváte členem Klubu Shark in the Park. Můžete tak čerpat všechny výhody, které v e-shopu nabízíme.

  • Všechny výhody Klubu Shark in the Park se vztahují pouze na nákupy v našem e-shopu.

  • Aktuální výši věrnostní slevy si můžete zkontrolovat po přihlášení v sekci Moje slevy, kde si také můžete měnit osobní údaje nebo prohlédnout historii vašich nákupů.

  • Věrnostní program se vztahuje na všechny vaše nákupy za poslední 2 roky, nezapočítávají se stornované objednávky nebo vrácené zboží. Věrnostní sleva se vztahuje pouze na nezlevněné zboží. 

  • Po registraci můžete ve svém účtu zpětně propojit i anonymní nákupy, které jste vytvořili pod stejným přihlašovacím e-mailem. Můžete tedy využít výhody registrace, i když jste v minulosti nakoupili jako nezaregistrovaní.

  • Po přihlášení k odebírání newsletteru zkontrolujte ve své e-mailové schránce, že newslettery nejsou ve Spamu nebo v Hromadných e-mailech a případně z nich vyjměte naší e-mailovou adresu a přidejte si ji do kontaktů.
  • V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat tady.

 

Přejeme vám příjemné nakupování!

Bára & Sharks

 

 

Zpět do obchodu