Při nákupu nad 2000,- doprava ZDARMA.

Příběh Žraloka

Příběh žraloka a
Příběh žraloka 2xyPříběh žraloka 3 xyz
 
 
Příběh žraloka 4 xy      Příběh žraloka 5xA
 
Příběh žraloka 6x
Příběh žraloka 7xy
Příběh žraloka 8            Příběh žraloka 9x
 
 

 Příběh žraloka 10 x     Příběh žraloka 11

Příběh žraloka 14

Příběh žraloka 12            Příběh žraloka 13 x

 

Příběh žraloka 17x

Příběh žraloka b   Příběh žraloka c 

 

 

Příběh žraloka 23x

 

Příběh žraloka 18

“Po dvou objednávkách jsem opravdu moc spokojená po všech stránkách. Jak komunikace eshopu, tak kvalita zboží je na jedničku.

Chvíli jsem váhala kvůli vyšší ceně, ale nakonec se mi opravdu risk vyplatil. Zboží je hezky propracované, z příjemných materiálů a jako bonus je skvělá a milá komunikace eshopu v jakékoliv situaci.

Ráda zas nakoupím, děkuji Bára.”

Příběh žraloka 19

“Musím vám zas někdy nafotit děti, je úžasný, jak vaše věci dědí a i na tom 3. vypadají stále moc pěkně. Sáčka jsme teď předávali ještě bratránkovi.”

Příběh žraloka 20

“Neskutečně příjemný materiál. Děti jsou trochu citlivější a tak se snažím vybírat kvalitní příjemné materiály a tohle je teda fakt paráda.”

Příběh žraloka 21

“Dobrý den, mám z oblečení od vás velkou radost - nejlepší trika a kraťasy, které kluci mají. A manžel si lilkové triko taky moc pochvaluje, ještě mi zbývá vyzkoušet malé tuniku. Určitě pořídím další věci.”

Příběh žraloka 22

“Krásný den, dnešní dopoledne: po příjezdu z kadeřnictví... “ Vítku, jdi si umýt hlavu, ať tě nekoušou ostříhané vlasy na krku a vezmi si čisté tričko”. Po chvilce přichází Víťa v tričku od vás.... “ pročpak sis vzal tohle hezké?” Celý den pobíhá venku na zahradě, tak mu dávám ty “domáčtější”. “Vždyť víš, mami, že tyhle jsou úplně nejvíc příjemný a já je nosím nejraději”. Mě tím tak potěšil a ráda bych touto cestou poslala potěšení dál. Děkuji. Vaše oblečení je už naše srdeční záležitost.”

 

 

 

Zpět do obchodu